Csapatépítés a tavaszi szezon rajtja előtt.

Felnőtt csapatunk tagjai a helyszínen tekintették meg a Honvéd – Ferencváros  Magyar Kupa visszavágó mérkőzést a Bozsik stadionban.Honvéd-Fradi 003

Egyesületünk Elnöke, némi baráti segítséget igénybe véve juttatta el a srácokat a meccsre. Köszönet a Budapest Honvéd vezetőinek a rengeteg Tiszteletjegyért! (Természetesen mi is szívesen látjuk majd a Honvéd játékosait egy hazai meccsünkön 😀 )

Az összecsapás nem volt fergeteges iramú, a lelátói parázs hangulathoz viszont elég volt egy ferencvárosi gól, néhány Fradista az Inárcsiak között és persze néhány elkeseredett Honvéd szurkoló!

Az első ferencvárosi gólnál néhányan diszkréten elmormoltak egy  „otttttvanb….eg”-et, ami okozott némi felfordulást a családi szektorban 🙂   0-1Honvéd-Fradi 035

Varga Gábor: „Hirtelen azt hittük, hogy maga Mészöly Kálmán tette tiszteletét a szektorban, hiszen fél perc alatt indokolatlanul sok volt az édesanyáink emlegetése, néhány elfogult jelző, megkérdőjelezve szexuális beállítottságunkat, illetve a jól ismert váltásra utaló kérdés, mutatván a szemközti vendég szektort: „mérnemottvagytokmér’itt?” 😀  Csalódottan konstatálhattuk, nem Ő az, így a közös selfie is kimaradt” 🙂

Csendben, és úriemberként, no meg jó vendégként tűrtük a szitkokat, és szurkoltunk a Honvédnak, hogy rúgjanak egy gólt… Őszintén akartunk, de tényleg! Kis delegációnkban egyaránt megtalálhatóak voltak a Honvéd és Ferencváros szurkolók is, előbbiek picit csalódottan nézték a meccset. ( köztük a Mester is )

Sajnos vagy sem, de érkezett a második gól, itt már tényleg visszafogottan örültek a „zöldfehérek”, hiszen hétvégén bajnoki forduló következik, ahol mindenkire szükség van 🙂  Honvéd-Fradi 039

Jó hangulatban telt egyébként az idő, bár többen elégedetlenül hördültek fel, mikor a hangosbemondó közölte: „6 percet hosszabbít a játékvezető”… :O

Az esti hidegben volt aki némi itallal melegítette magát, aminek a vége az lett, hogy leesett a lépcsőn (vagy csak az inárcsiakkal találkozott a tribün alatt?D ).Honvéd-Fradi 067                                                                     (a kép természetesen csak illusztráció)

Minden viccet félre téve, az este ismét picit közelebb hozta a társaságot, reméljük ennek látható jelei is lesznek a tavaszi szezonban.

2017.03.05.-én Dánszentmiklósra látogat a csapat, bízunk benne hogy kozmetikázzák az őszi nyitó fordulóban elkövetett „hibát”, és győzelemmel kezdik a szezont!